بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن…


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن…

دسته بندی فایل : الاهیات

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن… ” را دانلود بفرمایید:

بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی  از منظر قرآن...

بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن…

چکيده
رسالت بزرگ پيامبران الهي معرفي دين اصيل الهي به بشر بوده است. ديني که شعار اصلي آن تسليم بودن در برابر خداوند يکتاست. تسليم بودن در برابر خداوند به اين معناست که انسان‌ها جز خدا را نپرستند و تابع قوانين و احکام الهي باشند. اين قوانين و احکام همان است که به آن‌ها شريعت گفته مي‌شود:
{لِكُلٍّ جَعَلْنا مِنْكُمْ شِرْعَةً وَ مِنْهاجاً}
شرايع الهي مطابق آن‌چه از آيات قرآن و احاديث اسلامي به دست مي‌آيد منحصر در پنج شريعت بوده است…

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن… ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی اشتراک آموزه های شرایع الهی از منظر قرآن… – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

بررسی اشتراک آموزه ها,شرایع الهی از منظر قرآن,word,دانلود پایان نامه

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

تحقیق، مقاله، پایان نامه و رساله

دیدگاهتان را بنویسید